Laatste nieuwsbericht

Alle nieuwsberichten

Aankomend evenement

Alle evenementen
Sluiten Close
Scroll verder

Genomineerden 2021

Genomineerden 2021

Categorie Bouw

Maak kennis met Brainports beste vakmannen en -vrouwen die dit jaar kans maken op de Noordhofprijs in de categorie Bouw.

Edwin van de Loo

Timmerman bij Aannemersbedrijf Van Rijswijck

Frank van Gurp

Timmerman bij Huybregts Relou

Genomineerden 2021

Categorie Metaal

Maak kennis met Brainports beste vakmannen en -vrouwen die dit jaar kans maken op de Noordhofprijs in de categorie Metaal.

Bart Hendrickx

CNC frezer bij VDL GL Precision

Gerard Segers

CNC draaier-programmeur bij Kusters Goumans

Henk Michiels

Meewerkend voorman slijpen bij VDl Gereedschapsmakerij

Jos Groenen

Meewerkend voorman CNC bij Driessen

Rob Janssen

Programmeur operator laser-pons bij VDL Industrial Modules

Marc Machiels

Samensteller lasser bij Van Lierop B.V.

Bart Lavrijsen

Constructiebankwerker/lasser bij VGI-Willems RVS Machinebouw B.V.

Mustapha Doudou

CAM Engineer Milling bij KMWE

Genomineerden 2021

Categorie Mechatronica & Overigen

Maak kennis met Brainports beste vakmannen en -vrouwen die dit jaar kans maken op de Noordhofprijs in de categorie Mechatronica & Overigen.

Jeroen Houtzager

Servicespecialist bij Kuijpers Service

Jose Wagemans

Tester bij Philips

Khalid Serbout

Senior Operator bij Philips

Saman Saleh

Electronic assembler bij Neways Advanced Applications

Son Vu

Allround mechanic bij AAE

Willem Verstappen

Paneelbouwer bij MUPA Schakeltechniek

Antoine Cortenbach

Allround bedrijfselektricien bij DAF

Robby Damen

Co-operating teamlead parts Revision bij Spierings Mobile Cranes B.V.

Genomineerden 2021

Categorie Junior Vaktalent

Maak kennis met de grote beloftes die dit jaar strijden om de eervolle titel van Junior Vaktalent.

Jim Schipper

Student bij Summa College

Jos van den Boomen

Student bij Summa College Techniek

Mitchel Steijven

Student bij Summa College

Meike Wijnhoven

Student bij ROC ter AA

Terug naar de homepage